AT&T

Děkujeme společnosti AT&T za podporu ve výši 5000 USD (125 000,- Kč). Grant bude použit na vzdělávání vedoucích pracovníků v oblastí řízení lidských zdrojů s důrazem na téma klíčové pozice v nevládní neziskové organizaci. Celý článek

Portál Pomocvdomacnosti.cz

Portál Pomocvdomacnosti.cz je nezávislé informační médium, které se zaměřuje na soustředění nabídky pomoci s péčí o domácnost, děti, seniory, hendikepované osoby, domácí mazlíčky a zahradu. Návštěvníkům poskytuje katalog firem, aktuality, tematické články a rozhovory s odbornou veřejností. Součástí portálu je vzdělávací sekce Home Care Academy, která soustřeďuje nabídku odborných a rekvalifikačních akreditovaných kurzů pro pracovníky v sociální a pečovatelské oblasti.

Y Soft

Y Soft pomáhá organizacím úspěšně spravovat a optimalizovat tisk, kopírování i skenování na jednotlivé uživatele, oddělení, projekty nebo multifunkční zařízení. Společnost Y Soft dlouhodobě podporuje veřejně prospěšnou činnost Diecézní charity Brno. Jedná se nejen o finanční podporu, ale také o praktické věcné dary. Do charitativní činnosti se zapojují také zaměstnanci firmy.

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!