Mgr. Martina Havlíková

lektorka kurzu Jak na prokrastinaci?

Myslím, že skoro každý někdy zažil pocit, že má tolik úkolů, že neví, na který se vrhnout dřív, a tak to skončí tím, že prostě nedělá nic. Samozřejmě, že i já jsem ten pocit zažila. Hledala jsem způsob jak to změnit a našla řadu věcí, které fungují, jako malé cíle, fígle jak začít s úkolem, ze kterého mám strach. Vím, že to jde a tak věřím, že malou změnu ve svém fungování zvládne každý.

 

Moje profesní působení se dělí na několik oblastí, pracuji jako psycholog, lektor, kouč… všechny uvedené činnosti spojuje práce s lidmi  s jejich starostmi, problémy.  Společně se zabýváme hledáním cest ke zlepšení, naším společným cílem je „začít“, třeba i malou změnou. Jako psycholog, pracuji s jednotlivci i páry a věnuji se i oblasti školní psychologie, kde pracuji převážně s dětmi.

Jako kouč a lektor se zaměřuji na oblast rozvoje měkkých dovedností, manažerského vzdělávání a osobního rozvoje. Pracuje s širokou škálou cílových skupin jako jsou sociální pracovníci, učitelé, úředníci, vedoucí pracovníci atd. Tato práce mi umožňuje poznávání různých pracovních světů, jsou to takové návštěvy u někoho v práci, jeden den mohu být součást týmu stavařů a druhý den jsem součást oddělení úřadu. Z těchto světů čerpám řadu inspirací pro svá školení a přenáším osvědčené poznatky a tipy z různých oborů a profesí.  

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!