Právě pro vás připravujeme nabídku kurzů pro rok 2023 a už se na vás těšíme v našich učebnách.

Mgr. Helena Macková

Ráda posouvá a mění věci k lepšímu.

Absolvovala Masarykovu univerzitu v Brně, fakultu Sociálních studií, obor Sociální politika a sociální práce, Řízení lidských zdrojů. Je certifikovaný kouč Emočních rovnic Aleše Kaliny.

Má za sebou bohatou, téměř 20-ti letou, praxi v oblasti personální práce z mezinárodních společností. Svoji profesní kariéru začínala od píky až se vypracovala na středně a top manažerské pozice, kde strávila posledních 7 let. Kromě dodávání personálních služeb zákazníkovi vedla zhruba 45 členný tým.

Ve své manažerské praxi si odžila jak vzestupy, tak pády, o to více rozumí svým klientům, co v reálném pracovním  životě řeší a umí připravit ten správný recept.

 

Tříkrálová sbírka 2023
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

Jak zaplatit kurzovné

Kurzovné prosím uhraďte bankovním převodem na číslo účtu 2008247621/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol používejte kód, který je uveden u každého kurzu.

Do poznámek pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka. Kurz je potřeba uhradit nejpozději 7 dnů před jeho konáním. Faktura Vám bude předána na kurzu. Zaměstnanci DCHB platit převodem nemusí.

Děkujeme za Váš zájem!

 
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!