Ing. Irena Osvaldová

Ing. Irena Osvaldová

Vystudovala Mendlovu univerzitu v Brně a doplňkové pedagogické studium. Pracuje od roku 1992 v oblasti vzdělávání dospělých na pozici lektora, konzultanta nejdříve ve sféře bankovnictví a výrobní oblasti. Následně 11 roků jako lektor, konzultant, supervizor a manažer vzdělávací společnosti v rezortu zdravotnictví a sociálních služeb. Její preferencí jsou vzdělávací aktivity z oblasti komunikačních a manažerských dovedností, výběrová řízení metodami AC a DC, manažerské a skupinové supervize. Pracovala v tuzemských i mezinárodních projektech. Má zahraniční zkušenosti ze spolupráce s německými, rakouskými, anglickými a švýcarskými partnery. Preferuje hodnoty jako je čestnost, spolupráce, efektivita, flexibilita.

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

Jak zaplatit kurzovné

Kurzovné prosím uhraďte bankovním převodem na číslo účtu 2008247621/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol používejte kód, který je uveden u každého kurzu.

Do poznámek pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka. Kurz je potřeba uhradit nejpozději 7 dnů před jeho konáním. Faktura Vám bude předána na kurzu. Zaměstnanci DCHB platit převodem nemusí.

Děkujeme za Váš zájem!

 
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!