Ing. Bc. Marcela Blažková, DiS.

Ing. Bc. Marcela Blažková, DiS.

Lektorka nové školící akce Imaginativní techniky při práci s klienty a patří také do lektorského týmu, který má na starosti vzdělávání pro pěstouny.

Bc. Martina Brázdová

lektorka kurzu Výživa seniorů

JUDr. Božena Dolejská

JUDr. Dolejská lektoruje v Kvalifikačním kurzu Sociálně právní minimum.

PhDr. Táňa Faltisová

Mgr. Pavla Frňková

Mgr. Pavla Frňková

Mgr. Miloš Havlík

sociolog, andragog, supervizor, kouč

Mgr. Martina Havlíková

lektorka kurzu Jak na prokrastinaci?

Myslím, že skoro každý někdy zažil pocit, že má tolik úkolů, že neví, na který se vrhnout dřív, a tak to skončí tím, že prostě nedělá nic. Samozřejmě, že i já jsem ten pocit zažila. Hledala jsem způsob jak to změnit a našla řadu věcí, které fungují, jako malé cíle, fígle jak začít s úkolem, ze kterého mám strach. Vím, že to jde a tak věřím, že malou změnu ve svém fungování zvládne každý.

 

PhDr. Michal Horák

PhDr. Michal Horák

PhDr. Michal Horák je zkušený lektor a supervizor, který vede akreditované kurzy  Zvládání agrese , Umění zpětné vazby a Péče o sebe pro pečující.

Mgr. Ivana Horáková

Mgr. Ivana Horáková

lektorka kurzu Nenásilná komunikace.

 

Mgr. Bohuslava Horská

Mgr. Bohuslava Horská

Zkušená lektorka, která vede akreditované kurzy  Syndromu vyhoření I a II, Krizové intervence a Aplikované krizové intervence.

Bc. Milena Hrdličková, DiS.

Bc. Milena Hrdličková, DiS.

lektorka nového kurzu Poradenství pro pozůstalé.

Mgr. Monika Jelínková, DiS.

Mgr. Monika Jelínková, DiS.

Supervizorka, konzultantka a lektorka vzdělávacích programů zaměřených na oblast transformace sociálních služeb, individuálního plánování a metod práce s lidmi s postižením.

Tříkrálová sbírka 2021
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

Jak zaplatit kurzovné

Kurzovné prosím uhraďte bankovním převodem na číslo účtu 2008247621/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol používejte kód, který je uveden u každého kurzu.

Do poznámek pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka. Kurz je potřeba uhradit nejpozději 7 dnů před jeho konáním. Faktura Vám bude předána na kurzu. Zaměstnanci DCHB platit převodem nemusí.

Děkujeme za Váš zájem!

 
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!