Právě pro vás připravujeme nabídku kurzů pro rok 2023 a už se na vás těšíme v našich učebnách.

Jak asertivně zvládnout náročnou komunikaci na pracovišti

Máte tendenci vyhýbat se konfliktům a obtížným situacím při jednání s klienty, kolegy, šéfem? Stává se vám, že odsouhlasíte pro vás nevýhodné návrhy, jen abyste si někoho nerozhněvali, aby nebyla hádka a dusno? Je pro vás přirozené držet se během jednání a porad v pozadí, i když máte návrhy, podněty...prostě máte co říct? Potom by tento kurz mohl být pro Vás. Cílem kurzu je rozšířit repertoár asertivních technik a posílit jejich použití v každodenní praxi. Naučíte se komunikovat rovnocenně, prosazovat své vlastní potřeby a lépe odolávat tlaku okolí. Cílem programu je nejen praktický nácvik asertivních formulací a technik, ale hlavně změna postoje (pochopení svých vlastních nefunkčních postojů a myšlenkových stereotypů a nastavení si postoje asertivního). Kurz posílí dovednost otevřené komunikace, v níž vyjadřujete své potřeby, uvědomujete si své vlastní zájmy a přestanete se bát konfliktů. Vnímáte asertivitu jako cestu k dialogu a k dohodě.

 

Místo: Diecézní charita Brno, třída Kpt. Jaroše 9, Brno
Termín: 4. 4. 2023, 08:30 — 4. 4. 2023, 16:00
Kategorie: Odborný seminář

Cena:  1 650 Kč (cena pro zaměstnance DCHB je 1480 Kč)

Lektor: Mgr. Martina Havlíková

Podrobný popis kurzu zde!

Přihlaste se na tento kurz!

Tříkrálová sbírka 2023
Podpořte činnost Diecézní charity Brno
 

Jak zaplatit kurzovné

Kurzovné prosím uhraďte bankovním převodem na číslo účtu 2008247621/0100 (Komerční banka). Jako variabilní symbol používejte kód, který je uveden u každého kurzu.

Do poznámek pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka. Kurz je potřeba uhradit nejpozději 7 dnů před jeho konáním. Faktura Vám bude předána na kurzu. Zaměstnanci DCHB platit převodem nemusí.

Děkujeme za Váš zájem!

 
 

UPOZORNĚNÍ!

Při vyplňování příhlášky se vždy ujistěte, že formulář byl odeslán. Pokud Vám obratem nepřijde potvrzovací email, přihláška se neodeslala. V tomto případě nás neprodleně kontaktujte!